rue de skin logo czarne
Szukaj
Close this search box.

Darmowa wysyłka od 690 zł. | -10% PRZY ZAKUPIE DOWOLNYCH 5 PRODUKTÓW

Szukaj
Close this search box.
Rue De Skin Linia Regime

CZY TWOJA PARTNERKA LUB PARTNER POWINNI UŻYWAĆ INNYCH KOSMETYKÓW NIŻ TY?

Krótka odpowiedź brzmi – tylko wtedy, jeśli macie kompletnie różne potrzeby skóry. Co do zasady, rodzaj używanych kosmetyków jest determinowany przez jej potrzeby. Inne potrzeby mają dwudziestolatkowie bez żadnych problemów, inne osoby ciepiące z powodu trądziku, inne z cerą naczyniową, a jeszcze inne ludzie z zaawansowanymi objawami fotostarzenia.

Czy płeć ma znaczenie w kontekście pielęgnacji skóry?

W kontekście domowej pielęgnacji płeć nie ma dużego znaczenia. Składniki aktywne działają tak samo, kolejność ich stosowania jest dokładnie taka sama. Może się oczywiście zdarzyć, że to, co służy Twojej cerze, jest nieodpowiednie dla partnera lub partnerki, ponieważ ją lub jego któryś ze składników aktywnych może podrażniać.

Czy kupić jeden zestaw kosmetyków?

Wiele par, które chcą dbać o swoją skórę, na pewno będzie rozważać kupno tych samych kosmetyków. Dobrym wyjściem jest kupno jednego serum z witaminą C czy kremu nawilżającego i po prostu testowanie. Oczywiście, kilka dni stosowania danego kosmetyku nie przyniesie spektakularnych efektów, ale może uwidocznić ewentualne działanie komedogenne czy podrażnienia.

Jeśli już wybierzemy dla siebie i swojej partnerki lub partnera kosmetyki – najważniejsza jest systematyczność. Jeśli będziemy regularnie stosować produkty z odpowiednimi substancjami aktywnymi, nasza cera się nam odwdzięczy. I na koniec najważniejsze – wzajemnie przypominajcie sobie o bezwzględnej, codziennej ochronie przeciwsłonecznej.


Udostępnij:

Instagram
WhatsApp
Pinterest

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

AKTUALNOŚCI